Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl
Prezydent Miasta Gdyni, biorąc pod uwagę aktualny stan epidemiologiczny oraz w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom informuje, że przetargi do odwołania odbywać się będą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy al. Zwycięstwa 96/98.

Gdynia - wysoka jakość życia

Blisko 90 % wskaźnik zadowolenia mieszkańców to unikat wyróżniający miasto. Żyją tu najszczęśliwsi ludzie w Polsce, a ich komfort życia wynika m.in. z wysokiego poziomu bezpieczeństwa, czystego powietrza, oferty edukacyjnej, kulturalnej

Gdynia - polskie miasto przyszłości

Atrakcyjność inwestycyjną Gdyni potwierdzają międzynarodowe rankingi. Magazyn fDi z grupy Financial Times skierowany do inwestorów już trzeci raz z rzędu przyznał miastu tytuł „Gdynia- polish city of the future”.

Gdynia- inteligentne rozwiązania

Gdynia jest pierwszym miastem w Polsce i w tej części Europy, które otrzymało certyfikat dedykowany miastom inteligentnym ISO 37120 i zostało zarejestrowane na międzynarodowej platformie otwartych danych.

29.01
2021

NEWS

Kolejne nieruchomości sprzedane!

Na przetargu w dniu 29.01.2021 r. zostały sprzedane dwie nieruchomości, stanowiące dotychczas własność Gminy Miasta Gdyni: - przy ul. Orłowskiej 44, której cena, w wyniku licytacji osiągnęła wysokość 4 170 000 zł netto. - przy ul. Hutniczej-Krzywoustego za cenę 5 050 000 zł netto. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejne przetargi, z których najbliższy odbędzie się w dniu 19 lutego ( szczegóły przetargu ).

20.10
2020

NEWS

Nowa inwestycja w Małym Kacku

  Mieszkania dla praktycznych i wymagających. Nowa inwestycja przy ul. Olgierda 64 jest ukierunkowana na jakość życia. Lokalizacja jest praktyczna, dobrze skomunikowana z centrum miasta, jak i z obwodnicą. Sieć miejskiej komunikacji dobrze rozwinięta, co ułatwia dojazd do centrum bez potrzeby korzystania z samochodu.   Mieszkanie przy ul. Olgierda 64 jest komfortowe, zapewnia to bogate zaplecze handlowo –...

09.06
2020

NEWS

Przetargi w nowej formule

Miło nam poinformować,że pomimo trwającego stanu epidemii, udało się wypracować formułę przetargów, która pozwoli na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa, a jednocześnie umożliwi zakup nieruchomości od Gminy Miasta Gdyni. Przetargi do odwołania odbywać się będą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy al. Zwycięstwa 96/98. Najbliższe daty to: 19 czerwca ( sprawdź szczegóły ) oraz 24 lipca ( sprawdź szczegóły ). Zachęcamy do...

02.03
2020

NEWS

Konkurs na koncepcję zabudowy na skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i 10 Lutego rozstrzygnięty.

 Sąd konkursowy wybrał najlepszą koncepcję zabudowy na skrzyżowaniu ulic: Świętojańskiej i 10 Lutego.  Najwyższą ocenę zdobyła koncepcja zabudowy biurowo-usługowej, która nawiązuje do skali oraz charakteru okolicznej zabudowy, przedstawiona przez trójmiejską pracownię 3MA Sp. z o.o. Budynek charakteryzują opływowe kształty, motywy wykończeniowe z płyt z betonu architektonicznego o fakturze i kolorystyce marmuru oraz detale nawiązującymi do stylu...

20.02
2020

NEWS

Zapraszamy na Targi Mieszkaniowe

  Już w najbliższy weekend odbędą się pierwsze w tym sezonie Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 61 w ERGO Arenie w sobotę w godzinach 10:00-17:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00-16:00. Przedstawimy Wam ofertę naszych gruntów przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, a także odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące zakupu gruntów gminnych.

Informacje dla inwestorów

Gdynia to dobre otoczenie biznesu z przyjaznym klimatem dla inwestorów, nowoczesną infrastrukturą techniczną, zasobami energii, wykształconymi kadrami, dobrą dostępnością komunikacyjną, wysokim poziomem usług oraz atrakcyjną ofertą wypoczynku.