Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl
Prezydent Miasta Gdyni, biorąc pod uwagę aktualny stan epidemiologiczny oraz w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom informuje, że przetargi do odwołania odbywać się będą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy al. Zwycięstwa 96/98.

Gdynia - wysoka jakość życia

Blisko 90 % wskaźnik zadowolenia mieszkańców to unikat wyróżniający miasto. Żyją tu najszczęśliwsi ludzie w Polsce, a ich komfort życia wynika m.in. z wysokiego poziomu bezpieczeństwa, czystego powietrza, oferty edukacyjnej, kulturalnej

Gdynia - polskie miasto przyszłości

Atrakcyjność inwestycyjną Gdyni potwierdzają międzynarodowe rankingi. Magazyn fDi z grupy Financial Times skierowany do inwestorów już trzeci raz z rzędu przyznał miastu tytuł „Gdynia- polish city of the future”.

Gdynia- inteligentne rozwiązania

Gdynia jest pierwszym miastem w Polsce i w tej części Europy, które otrzymało certyfikat dedykowany miastom inteligentnym ISO 37120 i zostało zarejestrowane na międzynarodowej platformie otwartych danych.

24.01
2022

NEWS

Solano - nowa inwestycja przy ul. Strzelców

Osiedle Solano to planowana inwestycja przy ul. Strzelców, w ramach której powstaną 2 budynki o wysokościach od 5 do 11 pięter, na których rozplanowano 242 mieszkania od 1- do 4-pokojowych o metrażach od 27 do 142 m kw. Za inwestycje odpowiada deweloper SPRAVIA (dawniej Budimex Nieruchomości). Za projekt odpowiada studio architektoniczne Kwadrat. Zakładany termin realizacji inwestycji to 2024r.

17.01
2022

NEWS

Sceneria Parkowa w Małym Kacku - nowa inwestycja

Sceneria Parkowa to kameralne osiedle, które powstaje w dzielnicy Mały Kack przy ulicy Parkowej. W ramach inwestycji powstaną 2 trzypiętrowe budynki oferujące zaledwie 51 mieszkań (2-5 pokojowych) o powierzchniach od 45-112m2. O wyjątkowości oferty świadczy również ponadstandardowa wysokość mieszkań parterowych wynosząca ponad 3 metry. W zakresie inwestycji powstanie wewnętrzny, prywatny teren rekreacyjny dla mieszkańców: mały park z placem zabaw dla...

04.01
2022

NEWS

Budowa domu do 70 m kw. bez pozwolenia

W poniedziałek, 3 stycznia 2022 r. weszły w życie przepisy umożliwiające budowę domów jednorodzinnych do 70 m kw. bez uzyskania pozwolenia na budowę, ustanowienia kierownika budowy i prowadzenia dziennika budowy, w procedurze tzw. zgłoszenia z projektem budowlanym. Projekty domów do wykorzystania będą dostępne w II kw. 2022. Ustawa z dnia 17 września 2021 r. o zmianie ustawy Prawo budowlane oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym umożliwia...

14.12
2021

NEWS

Uwaga: Przetarg w dniu 17 grudnia- zmiana sali!

Przetarg odbedzie się w sali Morskiej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Informacje dla inwestorów

Gdynia to dobre otoczenie biznesu z przyjaznym klimatem dla inwestorów, nowoczesną infrastrukturą techniczną, zasobami energii, wykształconymi kadrami, dobrą dostępnością komunikacyjną, wysokim poziomem usług oraz atrakcyjną ofertą wypoczynku.