Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl
Prezydent Miasta Gdyni, biorąc pod uwagę aktualny stan epidemiologiczny oraz w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom informuje, że przetargi do odwołania odbywać się będą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy al. Zwycięstwa 96/98.

Gdynia - wysoka jakość życia

Blisko 90 % wskaźnik zadowolenia mieszkańców to unikat wyróżniający miasto. Żyją tu najszczęśliwsi ludzie w Polsce, a ich komfort życia wynika m.in. z wysokiego poziomu bezpieczeństwa, czystego powietrza, oferty edukacyjnej, kulturalnej

Gdynia - polskie miasto przyszłości

Atrakcyjność inwestycyjną Gdyni potwierdzają międzynarodowe rankingi. Magazyn fDi z grupy Financial Times skierowany do inwestorów już trzeci raz z rzędu przyznał miastu tytuł „Gdynia- polish city of the future”.

Gdynia- inteligentne rozwiązania

Gdynia jest pierwszym miastem w Polsce i w tej części Europy, które otrzymało certyfikat dedykowany miastom inteligentnym ISO 37120 i zostało zarejestrowane na międzynarodowej platformie otwartych danych.

02.12
2021

NEWS

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Orłowska13-15 został odwołany

Nieruchomość w Orłowie, na której niegdyś działał słynny klub „Maxim" na razie nie znajdzie nowego właściciela. Postępowanie dotyczące gruntów przy ul. Orłowskiej 13-15 zostanie odwołane ze względu na wniosek, który w przeddzień przetargu wpłynął do Sądu Rejonowego w Gdyni. Ponad 7,7 tys. metrów kwadratowych w atrakcyjnej lokalizacji w samym sercu Orłowa to teren, który mógł wkrótce zyskać nowego inwestora....

02.12
2021

NEWS

Uwaga: Przetarg w dniu 3 grudnia- zmiana sali!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne i stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych, następuje zmiana Sali, w której odbędzie się przetarg w dniu 3 grudnia. Miejsce przetargu: sala „C” w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Przetarg odbędzie się o godzinie 10.00. Osoby, które będą uczestniczyć w przetargu zapraszamy w godzinach 9.30-10.00.

28.11
2021

NEWS

Ostatni dzień na wpłatę wadium- 29 listopada

Jeszcze tylko dziś (29 listopada) można wpłacać wadium uprawniające do wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż nieruchomości, który odbędzie się w najbliższy piątek tj. 3 grudnia. W przetargu aż 12 ofert nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach- w tym 3 nowości  (Spacerowa 9, Orłowska 13-15 (Maxim)) oraz Białostocka 3. W przetargu również teren Folwarczna/Wrocławska z nowa niższą ceną! Zapraszamy!

09.11
2021

NEWS

Oktawa - nowa inwestycja w dzielnicy Leszczynki

Nowa inwestycja mieszkaniowa przy ul.Geskiego 20 w dzielnicy Leszczynki. „Oktawa” to koncepcja architektoniczna składająca się z 8 mieszkań, rozłożonych na 4 kondygnacjach. Na każdym piętrze znajdą się 2 mieszkania o metrażach ok. 48m2 oraz ok. 39m2. Choć budynek będzie niewysoki, to jego mieszkańcy będą mogli korzystać z windy. Każde z mieszkań znajdujących się na piętrze będzie mieć balkon, zaś mieszkańcy lokali na parterze będą mieli do dyspozycji...

03.11
2021

NEWS

Zaproszenie do rozmów o rewitalizacji

O przebiegu inwestycji oraz o tym, jak zaangażować się wspólnie z sąsiadami w zmianę najbliższego otoczenia można porozmawiać podczas cotygodniowych spotkań z pracownikiem Laboratorium Innowacji Społecznych dotyczących rewitalizacji fragmentów trzech gdyńskich dzielnic Witomina, Oksywia oraz Osiedla Meksyk . W listopadzie spotkania odbędą się: * na Witominie: w poniedziałki 8, 15, 22, 29.11 w godz. 9.30-11.30 oraz w środy 3, 10, 17, 24 w godz. 15.30-17.30 w...

Informacje dla inwestorów

Gdynia to dobre otoczenie biznesu z przyjaznym klimatem dla inwestorów, nowoczesną infrastrukturą techniczną, zasobami energii, wykształconymi kadrami, dobrą dostępnością komunikacyjną, wysokim poziomem usług oraz atrakcyjną ofertą wypoczynku.