Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl
Prezydent Miasta Gdyni, biorąc pod uwagę aktualny stan epidemiologiczny oraz w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom informuje, że przetargi do odwołania odbywać się będą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy al. Zwycięstwa 96/98.

AMIGO - nowa inwestycja mieszkaniowa przy ul.Ledóchowskiego

Powrót do listy

15.04.2015

Deweloper PANORAMA Development Sp. z o.o. będzie realizował budowę nowego budynku mieszkalnego przy ul. Ledóchowskiego na Pogórzu Górnym- dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni.
Inwestycja zostanie utrzymana w nowoczesnej, modernistycznej architekturze wkomponowanej w istniejące otoczenie. Położenie budynku w pobliżu szlaków komunikacyjnych (estakada Kwiatkowskiego) umożliwi jego przyszłym mieszkańcom szybkie połączenie z centrum Miasta. Atutem Amigo jest także nieduża odległość do morza, lasów i terenów rekreacyjnych. Budynek będzie 4-piętrowy z garażem podziemnym i zewnętrznym parkingiem do wyłącznego korzystania przez mieszkańców. Mieszkania o powierzchni 43,07 m2 – 81,14m2 z balkonami i loggiami. Do mieszkań parterowych przynależeć będą ogródki i tarasy.