Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl
Prezydent Miasta Gdyni, biorąc pod uwagę aktualny stan epidemiologiczny oraz w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom informuje, że przetargi do odwołania odbywać się będą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy al. Zwycięstwa 96/98.

Dziękujemy za spotkanie na prezentacji oferty mieszkaniowej Gdynia InfoDom

Powrót do listy

06.06.2016

W miniony weekend na terenie przed Gdynia InfoBox Obserwatorium Zmian odbyła się prezentacja oferty mieszkaniowej Gdynia InfoDOM. Wydarzenie było okazją do zapoznania się z dostępną ofertą mieszkaniową na terenie Gdyni, którą przy doskonałej pogodzie zaprezentowało kilkunastu wiodących trójmiejskich deweloperów.
Wydarzenie było również okazją dla osób szukających gruntów pod realizację własnego domu, żeby przyjrzeć się miejskiej ofercie gruntów budowlanych.
W trakcie trwania projektu była możliwość wysłuchania wystąpień a następnie skorzystania z nieodpłatnych porad doradcy finansowego Wojciecha Kaczmarzyka z firmy Phinace S.A, , architekta wnętrz z firmy Dragon Art mgr inż. arch. Anny Marii Sokołowskiej. Zainteresowani rozwojem Gdyni mieli okazję bezpośredniego spotkania z przedstawicielem Biura Planowania Przestrzennego Miasta Gdyni i wysłuchania jaka jest wizja rozwoju Miasta w kierunku budownictwa mieszkaniowego. Prezentacji towarzyszyły animacje dla dzieci.