Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl
Prezydent Miasta Gdyni, biorąc pod uwagę aktualny stan epidemiologiczny oraz w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom informuje, że przetargi do odwołania odbywać się będą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy al. Zwycięstwa 96/98.

Kamienica Nest House - nowa inwestycja mieszkaniowa w Witominie

Powrót do listy

23.07.2018

Kamienica Nest House powstanie w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej w dzielnicy Witomino - Leśniczówka znajdującej się na pograniczu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przy ul. Wąskiej 4.
Budynek będzie miał trzy kondygnacje, jedną klatkę schodową oraz windę łączącą poszczególne piętra z halą garażową, w której znajdować się będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.
W budynku zostało zaprojektowanych jedenaście mieszkań o powierzchniach od 40,97m2 do 84,57m2. Do lokali na piętrach przynależeć będą balkony i tarasy, natomiast do tych na parterze - ogródki.
Projekt budynku i otoczenia powstał w pracowni Arch Deco. Mieszkania w Kamienicy Nest House Gdynia mają zostać oddane do użytku najpóźniej w III kwartale 2019 roku. Inwestycję realizuje deweloper Nest House Invest.