Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl
Prezydent Miasta Gdyni, biorąc pod uwagę aktualny stan epidemiologiczny oraz w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom informuje, że przetargi do odwołania odbywać się będą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy al. Zwycięstwa 96/98.

Gdynia - wysoka jakość życia

Blisko 90 % wskaźnik zadowolenia mieszkańców to unikat wyróżniający miasto. Żyją tu najszczęśliwsi ludzie w Polsce, a ich komfort życia wynika m.in. z wysokiego poziomu bezpieczeństwa, czystego powietrza, oferty edukacyjnej, kulturalnej

Gdynia - polskie miasto przyszłości

Atrakcyjność inwestycyjną Gdyni potwierdzają międzynarodowe rankingi. Magazyn fDi z grupy Financial Times skierowany do inwestorów już trzeci raz z rzędu przyznał miastu tytuł „Gdynia- polish city of the future”.

Gdynia- inteligentne rozwiązania

Gdynia jest pierwszym miastem w Polsce i w tej części Europy, które otrzymało certyfikat dedykowany miastom inteligentnym ISO 37120 i zostało zarejestrowane na międzynarodowej platformie otwartych danych.

06.05
2022

NEWS

Cztery nieruchomości z oferty inwestycyjnej sprzedane!

Podczas przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasta Gdyni oraz przetargu ustnego nieograniczonego na oddanie w użytkowanie wieczyste nieruchomości Skarbu Państwa przeprowadzonego w dniu 06 maja 2022r., cztery nieruchomości znalazły nowych nabywców. Najwyższą kwotę za działki przy ul. Orłowskiej 17 (tj.18.725.400zł netto) zaoferowała i tym samym została zwycięzcą licytacji firma Invest komfort SA. Sk. W...

29.04
2022

NEWS

Ostatnie dni na wpłatę wadium- przetarg już 6 maja!

Ostatnie dni na wpłatę wadium - do 2 maja 2022r. można wpłacić wadium uprawniające do wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż nieruchomości z oferty inwestycyjnej Gminy Miasta Gdyni. Do nabycia 13 nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach - w tym kilka nowości. Warto zwrócić uwagę na teren przy ul. Orłowskiej 17. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przetargu!

01.04
2022

NEWS

Ostatnie dni na wpłatę wadium!

Przypominamy, że w poniedziałek upływa termin wpłaty wadium uprawniającego do wzięcia udziału w przetargu, który odbędzie się 8 kwietnia. W ofercie znalazły się trzy nieruchomości w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach: 1. przy ul. Mickiewicza na Kamiennej Górze, 2. przy ul. Wójta Radtkego w Śródmieściu, 3. przy ul. Leszczynki w dzielnicy Leszczynki. Szczegóły przetargu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

23.03
2022

NEWS

Targi mieszkaniowe już w najbliższy weekend!

Już w najbliższy weekend (26-27 marca) będą miały miejsce targi mieszkaniowe. W tym roku wyjątkowo odbędą się w dwóch lokalizacjach: 1) w Gdynia Arena 2) w Ergo Arena Stoisko targowe podczas obu imprez przygotuje również Urząd Miasta Gdyni. Pracownicy Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji prezentować będą ofertę inwestycyjną Gminy Miasta Gdyni. Ze szczegółami dotyczącymi nieruchomości przygotowywanych do sprzedaży można zapoznać...

22.02
2022

NEWS

Uwaga: zmiana miejsca przetargu w dniu 25 lutego!

W związku z dużym zainteresowaniem przetargiem w dniu 25 lutego 2022 roku i koniecznością zachowania obostrzeń sanitarnych, następuje zmiana sali. Przetarg odbędzie się w Auli "C" w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Informacje dla inwestorów

Gdynia to dobre otoczenie biznesu z przyjaznym klimatem dla inwestorów, nowoczesną infrastrukturą techniczną, zasobami energii, wykształconymi kadrami, dobrą dostępnością komunikacyjną, wysokim poziomem usług oraz atrakcyjną ofertą wypoczynku.