Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Gdynia na targach Expo Real w Monachium

Powrót do listy

09.10.2018

Rozpoczęła się 21 edycja jednych z największych w Europie targów branży nieruchomości i inwestycji, Expo Real Monachium. Targi potrwają do 10 października. Wraz z organizatorem stoiska regionalnego, Agencją Rozwoju Pomorza, po raz kolejny zaprezentują się miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.
Targi Expo Real w Monachium co roku przyciągają ponad 40 tysięcy uczestników. W ciągu najbliższych dni spotkają się tu przedstawiciele największych na świecie funduszy inwestycyjnych, deweloperzy obiektów handlowych, biurowych, logistycznych i hotelowych, a także firmy poszukujące nowych lokalizacji dla swoich projektów. Trójmiasto od lat regularnie uczestniczy w targach branży nieruchomości i inwestycji, a od 2017 roku łączy siły pod wspólną marką Invest in Pomerania promując województwo pomorskie jako jeden z najprężniej rozwijających się regionów w Europie.
Na stoisku województwa pomorskiego swój debiut mają przygotowane na potrzeby targów raporty informacyjne. Szeroko opisują one rynek nieruchomości, walory turystyczne regionu oraz ofertę inwestycyjną partnerów Invest in Pomerania biorących udział w targach Expo Real. Raporty opracowane zostały w partnerstwie z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną oraz w oparciu o materiały dostarczone przez największe firmy doradcze w Polsce. Raporty dostępne będą na stronie www.investinpomerania.pl.