Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

3T Office Park - największa inwestycja biurowa w Gdyni

Powrót do listy

27.04.2019

W drugim kwartale br., rozpocznie się budowa największej inwestycji biurowej w Gdyni - 3T Office Park. Za projekt odpowiada londyńskie biuro AHR Architects.
3T Office Park będzie kompleksem trzech wież o powierzchni całkowitej wynoszącej 54 900 mkw., z czego 38 000 mkw. zajmą biura w standardzie technicznym klasy A. Biurowiec otrzymał certyfikat Interim w brytyjskim systemie oceny budynków BREEAM na poziomie Excellent.

Budowa inwestycji przy ulicy Kazimierza Górskiego, rozpocznie się w II kwartale 2019 roku. Inwestorem jest spółka 3T Office Park Sp. z o.o., która wybrała firmę Gleeds Polska na koordynatora projektu, który będzie odpowiedzialny m.in. za zarządzanie projektem i kosztami, zapewnienie inspektorów nadzoru oraz koordynację dotyczącą certyfikacji BREEAM.

Kompleks zaoferuje 420 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej oraz 250 miejsc dla rowerów. Za projekt architektoniczny odpowiada AHR Architects z siedzibą w Londynie i biurem w Warszawie. Budowa 3T Office Park potrwa do II kwartału 2021 roku.