Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Biurowiec Enter z nowym najemcą

Powrót do listy

25.10.2017

Firma Vorwerk Polska oferująca urządzenia wielofunkcyjne Thermomix®, podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Enter zrealizowanym przez Ekolan w Gdyni.
Nowe biuro firmy Worwerk Polska znajdować się będzie na pierwszym piętrze biurowca Enter przy ul. Śląskiej w Gdyni i zajmie 450 m2 powierzchni. Będzie to biuro okręgowe firmy.
ENTER - nowy biurowiec klasy A znajduje się w centrum Gdyni, przy ulicy Śląskiej 47. Na 6 kondygnacjach znajduje się 4500 m2 powierzchni biurowo-usługowej. Każda kondygnacja daje możliwość elastycznego kształtowania powierzchni: od modułów typu „open space” po aranżację indywidualnych pokoi. Parter z witrynami od strony głównej ulicy przeznaczony jest na ogólnodostępne usługi. Biurowiec jest dedykowany również firmom medycznym. Z ostatniej kondygnacji dostępne są tarasy, a biura mają widok na śródmieście Gdyni, z portem i morzem w tle. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w hali garażowej oraz na zewnętrznym parkingu. Przewidziano także miejsca dla rowerów.
Teren pod realizację biurowca firma Kolan zakupiła w przetargu od Gminy Miasta Gdyni.
Najbliższe przetargi na sprzedaż nieruchomości: 27 października, 10 listopada, 17 listopada.