Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Enter - nowy biurowiec w centrum Gdyni

Powrót do listy

27.03.2015

Dla biur, usług i handlu – łącznie 4500 m2powierzchni dla biznesu przybędzie w centrum Gdyni. EKOLAN kończy budowę otwartego na miasto biurowca ENTER. Firmy będą mogły się do niego wprowadzić w II kwartale 2015 roku.
Nowy biurowiec klasy A powstaje przy ulicy Śląskiej 47 zaledwie kilkaset metrów od komunikacyjnego Węzła im. Franciszki Cegielskiej. To tędy przebiega trasa szybkiego ruchu z centrum Gdyni w stronę Sopotu i Gdańska. W kilka minut można dojechać do Trójmiejskiej Obwodnicy, a dalej na lotnisko w Rębiechowie i Autostradę A1. Inwestycja idealnie wpisuje się w biznesowy charakter ul. Śląskiej, w pobliżu której mieszczą się siedziby dużych firm np. Asseco Poland S.A., Thomson Reuters, Banku Pekao SA, Chipolbroku oraz Prokomu.
Na 6 kondygnacjach biurowca ENTER znajduje się 4500 m2 powierzchni biurowo-usługowej. Każda kondygnacja daje możliwość kształtowania powierzchni: od modułów typu open space po aranżację indywidualnych pokoi. Od strony głównej ulicy 600m2 powierzchni na parterze przeznaczone jest na ogólnodostępne usługi. Z ostatniej kondygnacji dostępne są tarasy, a biura mają widok na śródmieście Gdyni, z portem i morzem w tle. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w hali garażowej oraz na zewnętrznym parkingu, na którym przewidziano także miejsca dla rowerów.