Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Festiwal architektury Open House Gdynia - już w najbliższy weekend!

Powrót do listy

26.05.2017

Pod hasłem „Zieleń i beton” w dniach 27-28 maja odbędzie się trzecia edycja festiwalu architektury i designu Open House Gdynia.
Open House Gdynia to polska odsłona międzynarodowego festiwalu Open House Worldwide, który otwiera drzwi do dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Na całym świecie fascynatów architektury połączyła idea spotkania z żywym miastem i jego mieszkańcami. Gdynia jest pierwszym miastem w Polsce, w którym odbywa się impreza. Organizatorzy zapraszają do 60 niezwykłych lokalizacji na co dzień niedostępnych dla zwiedzających: instytucji publicznych, mieszkań prywatnych, gdyńskich ogrodów skupionych wokół architektury.
W tej edycji odwiedzić można między innymi: Urząd Morski z wieżą zegarową po raz pierwszy w historii dostępną dla zwiedzających, Kapitanat Portu, Urząd Miasta z lokalizacją-niespodzianką, taras Hotelu Courtyard by Marriott, prywatny dom na ulicy Korzeniowskiego 25, Kościół Serca Jezusowego z relikwiami i niesamowitymi podziemiami, Planetarium ze specjalnym pokazem, Teatr Muzyczny .
Mecenas wydarzenia, deweloper Invest Komfort otworzy drzwi swojej najnowszej inwestycji osiedla Silva.
Wstęp wolny do wszystkich lokalizacji (w wybranych obowiązują rezerwacje).
Szczegółowe informacje na stronie: www.ohgdynia.org