Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Forum Gospodarki Morskiej 2017

Powrót do listy

12.10.2017

Perspektywy gospodarki morskiej w Polsce w świetle najnowszych trendów na rynkach światowych, innowacje w przemyśle stoczniowym oraz kwestie legislacyjne związane z ustawą stoczniową i statusem marynarzy to tematy przewodnie tegorocznego Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2017, które będzie miało miejsce w dniu 13 października w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Uczestnicy Forum będą mogli wziąć udział w czterech panelach: „Przemysły Morskie”, „Porty Morskie”, „Logistyka Morska” oraz „Ship Management”. Podczas dyskusji poruszona zostanie m.in. tematyka: innowacji w przemyśle stoczniowym, cyfryzacji transportu, konsolidacji rynku kontenerowego, współpracy polskich portów, a także rozwiązań prawnych związanych z ustawą stoczniową i statusem marynarzy.

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia powstaje w ścisłej współpracy ze środowiskiem morskim, instytucjami akademickimi oraz licznymi partnerami biznesowymi. Stanowi to gwarancję, że poruszane zagadnienia odnosić się będą do najbardziej aktualnych kwestii, uwzględniając kluczowe zjawiska mające wpływ na gospodarkę światową i kierunki rozwoju gospodarki polskiej.