Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Gdynia na Targach MIPIM w Cannes

Powrót do listy

16.03.2017

W dniach 14-17 marca we francuskim Cannes jak co roku odbywają się jedne z największych targów nieruchomości na świecie - MIPIM The World's Leading Property Market 2017. Przedstawiciele Urzędu Miasta Gdyni promują pomorski rynek nieruchomości wraz z Urzędem Marszałkowskim oraz Gdańskiem, Sopotem a także Pruszczem Gdańskim, pod wspólną marką Invest in Pomerania.
Przez 4 dni w w tym samym miejscu będą spotykać się najbardziej wpływowi gracze rynku nieruchomości z różnych branż m.in. sektora nieruchomości biurowych, produkcyjno-magazynowych, handlowych oraz mieszkaniowych. Ponadto obecność firm doradczych oferuje dostęp do wielu projektów rozwojowych oraz źródeł kapitału na całym świecie. W tym roku organizatorzy spodziewają się 2600 wystawców z 90 krajów, 23 000 uczestników oraz 5 300 inwestorów. Ponadto zaplanowano ponad 100 konferencji i seminariów.
Tegoroczne Targi w Cannes to kolejna okazja na promocję dynamicznie rozwijającego się rynku nieruchomości Trójmiasta i Pomorza. Miasto Gdynia zaprezentuje działki w prestiżowych lokalizacjach w centrum miasta.
Stoisko wystawiennicze województwa pomorskiego o powierzchni nieco ponad 61 m2 zaprojektowane zostało z myślą o elementach charakteryzujących region nadmorski. Motywem przewodnim jest bursztyn, zastosowany wraz z formami organicznymi, będącymi jednymi z wiodących trendów w projektowaniu przestrzeni. W odcieniu bursztynu zastosowane zostanie także oświetlenie oraz kompozycje roślinne. Wewnątrz stoiska, na trzech ekranach wyświetlane będą filmy oraz prezentacje promujące województwo pomorskie.