Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

I edycja Forum Wizja Rozwoju

Powrót do listy

26.06.2018

Pierwsza edycja Forum Wizja Rozwoju – jednego z największych wydarzeń gospodarczych w północnej Polsce – zagościła w Gdyni. Miasto stało się miejscem dyskusji na najwyższym szczeblu, gdzie rodzi się tytułowa wizja gospodarczego, ekonomicznego i edukacyjnego rozwoju. W Gdyni pojawił się między innymi premier RP, Mateusz Morawiecki.
Przed nami drugi dzień Forum Wizji Rozwoju – największego wydarzenia gospodarczego w Polsce Północnej, które ma miejsce w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.
Tematyka Forum koncentruje się na aktualnych i najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską gospodarką. Wśród istotnych tematów omawiane będą zagadnienia dotyczące ekomobilności, e-gospodarki, strefy ekonomicznej - Polska, budownictwa, energetyki, automatyzacji, robotyzacji polskiego biznesu oraz szeroko rozumianego rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu.
W programie dziś między innymi o inwestycjach energetycznych Polski, o kierunkach innowacji i rozwoju technologii energetycznych, oraz o bezpieczeństwie i zarządzaniu kryzysowym w energetyce.
Strategiczne obszary dla rozwoju gospodarczego Polski skoncentrują uczestników największych polskich podmiotów gospodarczych. Prelegenci to eksperci w swoich dziedzinach. Udział w Forum umożliwi wymianę doświadczeń biznesowych oraz poszukiwanie wspólnych projektów gospodarczych, co przyspieszy zaplanowane pozytywne zmiany w różnych sektorach polskiej gospodarki.