Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Jesienna edycja targów mieszkaniowych już w najbliższy weekend!

Powrót do listy

20.10.2017

W dniach 21-22 października zapraszamy do hali AMBEREXPO w Gdańsku na jesienną edycję Targów Mieszkaniowych. Na zainteresowanych zakupem mieszkania czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. Wystawcy zapewniają promocje oraz specjalne oferty na swoich stoiskach podczas targowego weekendu.
Podczas Targów funkcjonować będą punkty doradcze m.in.: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem oraz architektura wnętrz i stylizacja i aranżacja zieleni. Dla gości Targów przygotowano konkurs z nagrodami, szczegóły już wkrótce .
Wszyscy odwiedzający targi otrzymują czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej, mapy inwestycji mieszkaniowych i ekskluzywny katalog targowy prezentujący aktualne inwestycje z Trójmiasta i okolic.
Z ofertą gruntów Gminy Miasta Gdyni czekamy na Państwa na stoisko targowym nr 24 w sobotę w godzinach 10.00-17.00 oraz w niedzielę10.00-16.30
Wstęp na targi oraz parking przed AMBEREXPO jest bezpłatny dla zwiedzających!