Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Muszla koncertowa- przetarg na dzierżawę rozstrzygnięty!

Powrót do listy

17.07.2017

Przetarg ustny na dzierżawę na okres 20 lat nieruchomości stanowiącej własność gminy Miasta Gdyni położonej przy Placu Grunwaldzkim został rozstrzygnięty w dniu 14 lipca.
Dla przypomnienia przetarg odbywał się w dwóch etapach. Do pierwszego etapu przetargu, który miał miejsce 9 czerwca zakwalifikowano trzy podmioty gospodarcze. Następnie po weryfikacji ofert do drugiego etapu przetargu, którego celem było ustalenie najwyższej stawki czynszu dzierżawnego, zakwalifikowały się 2 firmy. Cena wywoławcza za miesięczną stawkę dzierżawy wynosiła 2100 zł netto. W wyniku licytacji kwota czynszu dzierżawnego wzrosła do 5000 zł netto. Zwycięzcą przetargu została firma Investownia Sp. z o.o.
Na wydzierżawionym terenie, po zmodernizowaniu muszli koncertowej, dzierżawca będzie mógł prowadzić w niej działalność kulturalno-rozrywkową uzupełnioną całoroczną funkcją gastronomiczną. Przedstawiona wizualizacja ma charakter poglądowy, ostateczna forma inwestycji zostanie wyłoniona w drodze konkursu przeprowadzonego przez inwestora.