Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Nagrody „Czas Gdyni” przyznane

Powrót do listy

16.02.2016


Nagroda główna „Czas Gdyni” w kategorii „Architektura” trafiła w ręce twórców biurowca Enter. Inwestorem jest firma Ekolan Gamma, a projektantem, Tomasz Janiszewski BJK Architekci.
Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał Tomasz Janiszewski BJK Architekci oraz Invest Komfort za projekt i realizację budynku „Silver House” przy ulicy Zygmunta Augusta.
W kategorii„Inwestycje” nagrodę „Czas Gdyni otrzymała firma Vastint Poland za budynek biurowy i budynek hotelowy „Gdynia Waterfront”.
W tej kategorii wyróżniono także rzy realizacje:
- Ośrodek konferencyjno – szkoleniowy „Quadrille Conference&Spa”, Przedsiębiorstwo Budowlane „Górski”, sp. z o.o., sp.k.,
- Budynek produkcyjno-składowy firmy MOREX, ul. Przemysłowa 2,
- Przebudowa i rozbudowa hali produkcyjno-magazynowo-biurowej oraz przebudowa budynku biurowo-magazynowego Teknos Oliva, ul. Chwaszczyńska 149.

„Czas Gdyni” to nagroda Przewodniczącego Rady Miasta Gdyni dla gdyńskich Inwestorów, osób fizycznych lub prawnych, które najbardziej przyczyniły się w danym roku do rozwoju Miasta. Nagroda ma na celu przede wszystkim promocję osiągnięć gdyńskich firm i jest wyrazem zainteresowania samorządu dla rozwoju Miasta, jego życia gospodarczego, poziomu zatrudnienia.