Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Najbliższy weekend z targami mieszkaniowymi

Powrót do listy

19.10.2018

Jesienna odsłona targów mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie odbędzie się już w najbliższy weekend 20-21 października. Tym razem będziemy mieli okazję spotkać się z Państwem w gdańskim centrum wystawienniczym Amberexpo (przy ul. Żaglowej 11 vis- a- vis Stadionu Energa Gdańsk).
Targi zgromadzą w jednym miejscu wielu deweloperów z trójmiasta. Przedstawiciele Urzędu Miasta Gdyni będą natomiast mieli okazję zaprezentować Państwu alternatywę dla mieszkań i domów czyli ofertę gruntów pod budownictwo jednorodzinne.
Stałym elementem targów są oczywiście wykłady, warsztaty i bezpłatne porady.
Targowe wykłady i prelekcje pomogą przebrnąć przez cały proces pozyskania nieruchomości: od wyboru dewelopera i inwestycji, przez finansowanie zakupu, odbiór mieszkania i wykończenia go zgodnie z potrzebami i gustem.

W trakcie wykładów nie zabraknie dużej porcji wiedzy z wielu dziedzin, szczególnej uwadze
polecane są: praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt czy omówienie poszczególnych etapów analizy wniosku w bankach. W czasie warsztatów styliści podsuną ładne i ekonomiczne rozwiązania aranżacji wnętrz. Dyżurujący architekci pomogą w uzyskaniu pozwolenia na przebudowę budynku lub lokalu.

Czekamy na Państwa na stoisku nr 38 w sobotę i w niedzielę w godzinach od 10.00-17.00.