Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Nowa inwestycja w Małym Kacku

Powrót do listy

20.10.2020

 

Mieszkania dla praktycznych i wymagających.

Nowa inwestycja przy ul. Olgierda 64 jest ukierunkowana na jakość życia. Lokalizacja jest praktyczna, dobrze skomunikowana z centrum miasta, jak i z obwodnicą. Sieć miejskiej komunikacji dobrze rozwinięta, co ułatwia dojazd do centrum bez potrzeby korzystania z samochodu.

 

Mieszkanie przy ul. Olgierda 64 jest komfortowe, zapewnia to bogate zaplecze handlowo – usługowe w okolicy, a także sportowe i rekreacyjne.

Mieszkania w Inwestycji Olgierda 64 będą wygodne i praktyczne. Budynek będzie posiadał windę dla jeszcze większego komfortu mieszkańców. Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz materiały wykończeniowe stworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania.

 

W budynku znajdzie się 7 mieszkań o przemyślanych i komfortowych układach. Różnorodność metraży pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Mieszkania będą miały wielkość od 36m2  do 68m2 w układach od 2 pokojowego do 4 pokojowych. Mieszkania na parterze z dużymi ogrodami. Mieszkania na piętrze będą posiadały balkony. Każde mieszkanie będzie miało miejsce w hali parkingowej. 

Warto dodać, że inwestycja jest realizowana na  gruncie, który Inwestor nabył od Gminy Miasta Gdyni.