Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Nowa zabudowa mieszkaniowa w Gdyni- Dąbrowie

Powrót do listy

29.11.2022

Projekt Twoja Dąbrowa to trzypiętrowy wielomieszkaniowy budynek, który zlokalizowany jest w dzielnicy Dąbrowa, u zbiegu ulic Wiczlińskiej i Koperkowej, w odległości około 9 km od centrum Gdyni. Inwestycja położona jest wśród niskiej jednorodzinnej zabudowy, w sąsiedztwie rzeki i terenów zielonych.
Budynek o prostej nowoczesnej formie, ulokowany na skarpie o niewielkim spadku, posiada cztery kondygnacje nadziemne, wykusze i klasyczny spadzisty dach z oknami połaciowymi, jasne elewacje, panoramicznie przeszkloną klatkę schodową, wypełnione szkłem balustrady balkonowe i okna typu portfenetr.
Teren posesji będzie ogrodzony i zamykany, pod budynkiem znajdują się miejsca postojowe podziemne w wielostanowiskowym garażu. Dodatkowo dostępne są miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym. Do użytku są komórki lokatorskie, winda. Inwestycja przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.
W inwestycji zaprojektowane są 22 lokale mieszkalne o układzie dwu-, trzy- i czteropokojowym, o powierzchni od 46 do 90 m2, z balkonami, tarasami lub ogródkami.
Projekt Twoja Dąbrowa jest realizowany przez dewelopera MPOL Investment, obecnego na rynku od 2016 roku. W dorobku dewelopera są ukończone inwestycje mieszkaniowe
w Gdyni, m.in. osiedla Nowy Kack Lidzka i Twoje Orłowo.