Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Nowe osiedle domów w dzielnicy Dąbrowa

Powrót do listy

02.08.2022

Osiedle Zielona Dąbrowa składające się z domów jednorodzinnych jest realizowane w Gdyni Dąbrowie przy zbiegu ulic Wiczlińskiej i Koperkowej.
Parterowe domy w zabudowie bliźniaczej, o jednolitej minimalistycznej bryle są pokryte spadzistymi dachami a ich elewacje wykończone są w odcieniu jasnej szarości.
Dwupoziomowe segmenty składają się z 5 pokoi i garażu położonego w przyziemiu, posiadają powierzchnię od 196 do 209 m.kw. Przynależą do nich działki o metrażu od 360 do 500 m.kw.; na parterze zaaranżowano utwardzone tarasy. W domach zaprojektowano garderoby i spiżarnie oraz zamontowano instalację domofonową. Deweloper daje możliwość zmiany układu ścianek działowych.
Teren osiedla jest ogrodzony i zagospodarowany zielenią, zamontowano na nim elementy oświetlenia ulicznego i wyodrębniono naziemną strefę do parkowania samochodem. Na poziomie -1 domów zaprojektowano dwustanowiskowe indywidualne garaże.
Docelowo osiedle ma składać się z 12 domów. Inwestycja podzielona jest na 2 etapy. Pierwszy z nich jest w trakcie realizacji a planowane oddanie domów do użytku ma nastąpić jeszcze w 2022r.
Inwestycję realizuje firma deweloperska Grassa.