Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Nowy projekt GI Hossa – Chwarzno Polanki

Powrót do listy

01.06.2018

Chwarzno Polanki- to nowy projekt mieszkaniowy Grupy Inwestycyjnej Hossa, który zlokalizowany będzie przy ul. Chwarznieńskiej w Gdyni tuż przy linii lasu w sąsiedztwie willowej zabudowy Chwarzna
Deweloper planuje, że realizacja czterech budynków które trafią do sprzedaży w pierwszej kolejności zakończy się w połowie roku 2020.
W kameralnych czterokondygnacyjnych budynkach zaplanowano mieszkania o powierzchniach od 38m2- do 104 m2. Budynki o modernistycznej architekturze i płaskich dachach skupione mają być w niewielkich enklawach i oddzielone od siebie ścianą drzew. Jasne elewacje z balkonami wykończonymi drewnianymi okładzinami, otoczone wypełnionymi kamieniami gabionami mają podkreślać kontakt tej zabudowy z naturą.
Na osiedlu powstanie również teren rekreacyjny ze zbiornikiem retencyjnym i obszernym placem zabaw. Wzdłuż ściany lasu poprowadzona zostanie ścieżka spacerowa. Osią Polanek ma być ciąg handlowo-usługowy biegnący wzdłuż całego założenia i mający swój początek na miejskim placu. W tym miejscu stanie pawilon usługowy o oryginalnej bryle, zostanie on przeznaczony na kawiarnię lub restaurację.