Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Parkowa - kameralne apartamenty w Małym Kacku

Powrót do listy

09.08.2022

Parkowa to kameralny zespół apartamentowy składający się z dwóch niskich budynków 2 i 3-piętrowego, w których mieścić się będą łącznie 63 lokale mieszkalne. Pod budynkami znajdować się będzie duża hala garażowa, w której oprócz 85 miejsc postojowych zaprojektowano wygodne piwnice dla wszystkich mieszkań oraz trzy pomieszczenia wspólne do przechowywania wózków i rowerów.
Inwestycja Apartamenty Parkowa znajduje się przy ul. Parkowej w Gdyni Małym Kacku, w miejscu osłoniętym od głównej ulicy Wielkopolskiej. Sąsiednie działki zagospodarowane są niskimi budynkami mieszkalnymi.
Większość lokali, jakie znajdą się budynkach wchodzących w skład Apartamentów Parkowa to mieszkania trzy i czteropokojowe - o metrażach odpowiednio: od 63 do 78 m i od 78 m do 96 m. W budynkach dostępne są też mieszkania mniejsze, dwupokojowe - o metrażu od 46 m do 49 m. Ceny mieszkań zaczynają się od 12 tys. zł za m.kw.
Budynki zaprojektowano tak, że pomiędzy nimi pozostawiono sporo wolnej przestrzeni. Została ona wykorzystana na przytulne patio otulone kilkudziesięcioletnimi drzewami, pomiędzy którymi znajdzie się niewielki plac zabaw.
Budowa Apartamentów Parkowa została rozpoczęta w styczniu 2022 roku. Pierwsze mieszkania mają zostać oddane do użytkowania jw maju 2024 r. (budynek B). Natomiast budynek A ma zostać ukończony w sierpniu 2024 r.

Inwestycję realizuje deweloper Inwesting.