Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Plebiscyt na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta 2016 roku

Powrót do listy

23.03.2017

Po raz szósty portal Trojmiasto.pl przygotował przegląd inwestycji mieszkaniowych, które między 1 stycznia a 31 grudnia 2016 roku uzyskały pozwolenie na użytkowanie. Do oceny przez mieszkańców Gdańska, Sopotu i Gdyni w tym roku jest 47 inwestycji (w tym 14 gdyńskich).
Wśród nominowanych inwestycji znajdują się zarówno zakończone jak i takie, gdzie w ubiegłym roku oddany został kolejny etap. Są to inwestycje dobrze znane, bo powstające w centralnych lokalizacjach oraz takie, które budowane są na obrzeżach miast, a także niewielkie realizacje, które uzupełniają pojedyncze działki w gęsto zabudowanych dzielnicach miasta (takich inwestycji z roku na rok powstaje coraz więcej).
Dla przypomnienia w ubiegłym roku na podium znalazły się 2 gdyńskie inwestycje. Na pierwszym miejscu była kamienica Silver House (przy ulicy Zygmunta Augusta), na miejscu trzecim uplasowała się inwestycja Nowe Orłowo. Obie zrealizowane przez dewelopera Invest Komfort.

Jak zagłosować w plebiscycie?
Na stronie trójmiasto.pl ( http://dom.trojmiasto.pl/konkurs/) Codziennie można oddać jeden głos na każdą inwestycję. Głosować można do 4 kwietnia 2017 (do końca dnia).