Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Real Estate Impactor - pierwszy kongres rynku nieruchomości w Gdyni

Powrót do listy

19.05.2017

Pierwszy kongres rynku nieruchomości – Real Estete Impactor będzie miał miejsce w najbliższy poniedziałek i wtorek (22 i 23 maja) w Gdyni w Hotelu Marriott Waterfront.
Rozmowy w gronie międzynarodowych ekspertów z różnych dziedzin życia dotyczyć będą tego, co dziś wpływa na rynek nieruchomości, jak i gdzie szukać inspiracji mogących odegrać znaczącą rolę w tworzeniu nowatorskich projektów biznesowych.
Przez dwa dni w gronie międzynarodowych ekspertów omawiane będą kwestie, które dziś mają znaczący wpływ na biznes. Tematami rozmów będą geopolityka, zmiany klimatyczne, technologie, przywództwo i zarządzanie, zmiany społeczno-demograficzne.
W kongresie wezmą udział samorządowcy oraz specjaliści branżowi z kraju i zagranicy.
Wydarzenie ma dostarczyć przedstawicielom branży nieruchomości wiedzy, która pomoże zrozumieć ukryte potrzeby i motywacje klienta z innych dziedzin i sektorów, które pozwolą lepiej przewidzieć przyszłe trendy, zaplanować strategię i kierunki rozwoju.
Organizatorem wydarzenia jest dziennik Rzeczpospolita.
Gdynia, jako miejsce eventu, wybrana została nieprzypadkowo. To miasto, które jakość życia i pracy zawsze stawia na pierwszym miejscu.