Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Targi mieszkaniowe już w najbliższy weekend!

Powrót do listy

30.08.2018

W dniach 1-2 września w Gdynia Arenie odbędzie się – pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka - kolejna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO. W jednym miejscu i czasie można będzie zapoznać się z ofertą deweloperów, banków i pośredników kredytowych oraz firm wyposażających wnętrza.
Na targach nie zabraknie również stoiska Urzędu Miasta Gdyni, na którym będzie można uzyskać więcej informacji na temat gruntów Miasta będących w ofercie sprzedaży, jak i tych, które są obecnie na etapie przygotowywania do zbycia.
Ponadto warto przyjść na targi i skorzystać z bogatego programu otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie dużej porcji wiedzy z dziedziny finansowania nieruchomości, a w szczególności tych traktujących o kredycie hipotecznym i procedurach jego pozyskania. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz, dostosowaniu do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera bądź przebudowie mieszkania z rynku wtórnego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w sobotę jak i w niedzielę w godzinach 10.00 -17.00. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 36.
Wstęp wolny.