Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Targi mieszkaniowe już w najbliższy weekend!

Powrót do listy

23.03.2022

Już w najbliższy weekend (26-27 marca) będą miały miejsce targi mieszkaniowe. W tym roku wyjątkowo odbędą się w dwóch lokalizacjach:
1) w Gdynia Arena
2) w Ergo Arena
Stoisko targowe podczas obu imprez przygotuje również Urząd Miasta Gdyni. Pracownicy Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji prezentować będą ofertę inwestycyjną Gminy Miasta Gdyni. Ze szczegółami dotyczącymi nieruchomości przygotowywanych do sprzedaży można zapoznać się na stronie internetowej www.investgdynia.pl. W trakcie targów będzie możliwość spotkania się z osobami bezpośrednio przygotowującymi grunty do sprzedaży. Pracownicy Referatu Polityki Gospodarowania Nieruchomościami chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z ofertą inwestycyjną Miasta, a także opowiedzą jak formalnie wygląda zakup nieruchomości od gminy.
Prezentowana oferta jest skierowana zarówno do odbiorców indywidualnych, którzy poszukują gruntu pod budowę domu, jak i do deweloperów czy innych podmiotów, które szukają gruntu pod zabudowę mieszkaniową, usługową, przemysłową itp.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Gdzie: Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, stoisko E2
Kiedy: 26-27 marca, sobota: 10-17, niedziela 10-16.


Gdzie: Ergo Arena, plac Dwóch Miast, stoisko A2
Kiedy: 26-27 marca , sobota: 10-17, niedziela 10-16.

Serdecznie zapraszamy!