Gdynia - Moje Miasto
Investgdynia.pl
58 668 81 48 investgdynia@gdynia.pl

Weekend z Targami mieszkaniowymi w ERGO ARENIE

Powrót do listy

17.02.2017

           Już w najbliższy weekend 18 i 19 lutego w Ergo Arenie będą miały miejsce targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowane przez Murator Expo.
         Na targach poza szeroką ofertą domów, mieszkań i gruntów z Trójmiasta będzie możliwość wzięcia udziału w otwartych wykładach prowadzonych przez niezależnych specjalistów z dziedziny finansów i aranżacji wnętrz. Przygotowano także cykl wykładów omawiających wynajem mieszkań.
         Najważniejszym punktem programu targów będzie debata poświęcona rządowemu programowi Mieszkanie Plus pod hasłem: Mieszkanie Plus szansą na dostępne cenowo mieszkania. Ten rządowy program jest adresowany do setek tysięcy polskich rodzin, które nie mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania na kredyt lub najęcie na zasadach rynkowych, a równocześnie nie mogą liczyć na lokum od gminy ze względu na zbyt wysokie zarobki. Gościem specjalnym debaty będzie Wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki Pani Katarzyna Gruszecka-Spychała.
         Odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe.

Z ofertą gruntów przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne czekamy na Państwa na stoisku nr 59 (w pobliżu kawiarni i sal wykładowych) w dniach 18-19 lutego (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1
WSTĘP WOLNY